לשמור על הכושר גם כשאין זמן

לשמור על הכושר גם כשאין זמן

יש תקופות שבהן אנחנו עמוסים יותר מהרגיל. העבודה לוחצת, המשפחה זקוקה לתשומת לב, אתם מתכננים חתונה ולא יודעים איך תצליחו לשלב גם ספינינג או ריצה, ולקראת החגים אתם עמלים שעות רבות במטבח. עם זאת, לאימוני הכושר יש תרומה אדירה לא רק בכל הקשור לבריאות הפיזית שלנו, אלא גם ביחס לזו הנפשית. אנחנו מרוכזים יותר במשימות שלנו ומסוגלים לתפקד טוב יותר כשאנחנו מלאי אנרגיות. את האנרגיות הללו אפשר לקבל דרך אימון טוב. אז איך תצליחו לשלב?

אחדו משימות

תתפלאו לשמוע, אבל יש משימות שתוכלו לנהל בזמן האימון. אם אתם מכורים לטניס או לספינינג זה יהיה קצת יותר מאתגר, אבל אם אתם נמשים להליכון או לאופני הכושר זה דווקא מאוד הגיוני. בזמן שאתם על ההליכון הציבו את הטאבלט או את הטלפון הנייד לפניכם, וטפלו במה שאפשר. זה הזמן לעבור על מיילים, לבחון עיצובים וספקים שיטפלו בעיצוב הזמנות לחתונה, להכין משימות חדשות לעוזר האישי שלכם או לשלם חשבונות ומיסים. אם אתם מחפשים אטרקציות לאירוע שאתם מתכננים אתם יכולים לעשות את זה ממש עכשיו, וגוגל יספק לכם מידע טוב על זיקוקים, בר פירות או קייטרינג איכותי.

קומו מוקדם יותר

זה נשמע קל, וברור שזה לא. אם אתם ממילא מתעוררים כל יום בשש וחצי זה לא יהיה קל להתרגל לקום בשש, למרות שאחרי כמה ימים הגוף שלכם יתעורר לבד בשעה הזו. אלא שבחצי השעה הזו תוכלו לערוך אימון – גם אם קצר יחסית. זה הזמן לצאת להליכה קצרה, לעשות כפיפות בטן או לתרגל פלאנק. כך, לא רק שתצליחו להתאמן יותר, תגלו שאתם גם ערניים הרבה יותר במהלך היום, ועם הזמן היקיצה הטבעית שלכם תוקדם ממילא.

האצילו סמכויות

יש משימות שאתם יכולים להוריד מעצמכם, ואתם מוקפים באנשים שיעזרו. חברי צוות יעזרו עם משימה גדולה שדורשת מכם זמן שאין לכם. בן או בת הזוג יסייעו בטיפול בפרט כזה או אחר הקשור לניהול משק הבית, לאיסוף הילדים או להכנות לקראת האירוע המתקרב. גם ההורים ישמחו לקחת את הילדים לשעה או שעתיים כדי שתוכלו להשקיע זמן גם בעצמכם. האנשים שסביבנו תמיד יהיה שם בשבילנו, ולמען השמחה שלנו הם בוודאי ישמחו לעזור עד כמה שאפשר.


Comments are closed.