לצאת למועדון לבד ולחזור יחד

לצאת למועדון לבד ולחזור יחד

כשאנחנו מנסים לחשוב על דרכים להכיר בני ובנות זוגות אנחנו בדרך כלל מחפשים את הדרך הזו שתחייב אותנו להתלבש יפה ולצאת מהבית. אלא שרבים ורבות כבר מביעים (ומביעות) חוסר אמון בכמה מהמקומות הקלאסיים והמוכרים יותר. כך, אם ההורים שלכם יספרו בגאווה איך כמה חודשים לפני החתונה יצאו למועדון ריקודים ושם נרשם המבט הראשון שהוביל להתאהבות עד אין קץ ולשבירת הכוס, היום אתם כבר לא ממש מאמינים שהדרך הזו אפשרית. הרשומה הזו אולי תשנה את דעתכם.

נוח הוא סקסי

את רוצה לצאת למועדון עם השמלה החדשה והסקסית שלך, ויש לך גם נעלי עקב שישלימו את המראה באופן מדויק. אלא שהעקבים הגבוהים גם יקשו עלייך לרקוד, מה שאומר שתבלי זמן ניכר על יד הבר, עם פנים נפולות ומראה מאוכזב. סביר להניח שהמראה הזה לא כל כך סקסי, וגם סביר להניח שהבחורים הנאים שסביבך לא מתרשמים ממנו. אם יצא לך לשמוע אי פעם את הביטוי "את הכי יפה כשנוח לך" דעי שיש מאחוריו היגיון רב. אז איך מתמודדים עם האתגר? אם זכית להגיע למקום שבו פרושים שטיחים רחבים תוכלי להוריד נעליים ולהתחיל לנענע, ואם את חוששת (ובצדק) תוכלי לקחת איתך מבעוד מועד כפכפים מתקפלים. כך את יכולה להגיע למועדון עם נעלי העקב וברגע שיהיה לך קצת קשה איתם תהיי מוכנה עם תחליף נוח הרבה יותר. החיוך שיעלה על פנייך כשתרקדי יהיה ללא ספק כובש.

בואו בראש פתוח

בין אם אתם יוצאים למועדון כדי להכיר את בת הזוג (או בן הזוג) לחיים, ובין אם המטרה שלכם קצרת טווח וממוקדת בלילה הקרוב בלבד, בואו בראש פתוח. אחרי עשרות דייטים כושלים, מערכות יחסים שלא צלחו וקשרים שנראו מבטיחים והפכו לאכזבה גדולה, אפשר להבין למה אתם פסימיים. אלא שפסימיות היא ממש לא סקסית, ואם תשתחררו ותבואו כדי ליהנות, גם הסביבה שלכם תגיב אליכם אחרת. לפתע תגלו שאתם בעצם מבוקשים ופופולאריים, שגברים ונשים נועצים בכם מבטים (מי בקנאה ומי בתשוקה) ושאם רק תרצו, כל העולם פרוש לפניכם. ולא, זו ממש לא קלישאה להגיד את זה.


Comments are closed.