למה חשוב לשתף – ואיך תעשו את זה נכון?

למה חשוב לשתף – ואיך תעשו את זה נכון?

אחד הגורמים המשפיעים לאין שיעור על הבריאות שלנו, הפיזית וגם זו הנפשית, הוא היכולת שלנו לפרוק, לשתף ולדבר. כשמשהו מפריע לנו אנחנו רוצים לקבל תמיכה, להשמיע קול ולהביע את עמדתנו. כשאנחנו מצליחים לכבוש יעד או להתמודד עם אתגר אין דבר שמשמח אותנו יותר מאשר לשתף ולקבל תמיכה מהסביבה. נכון, חבר טוב או קרוב משפחה שיודע להקשיב הם אידאליים למצבים הללו, אבל אם הייתה לכם היכולת לחלוק עם העולם את התובנות, את התהליכים ואת היעדים שכבשתם בעמל רב, האם הייתם עושים זאת? אם התשובה היא כן, הגיע הזמן שתגלו איך עושים את זה נכון.

בלוג או אתר אינטרנט משלכם

פעם, כשהייתם קטנים, יכול להיות שניהלתם יומן אישי. התחלתם אותו במילים "יומני היקר" וחלקתם איתו את הרגשות שלכם בעקבות הקראש על הילדה מהכיתה או בעקבות העונש שקיבלתם לאחר שהגיעו תוצאות הבחינה בתנ"ך. היום נושאי העניין שלכם אחרים, וגם התחומים שמעוררים בכם מתח, אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים להמשיך להוציא את התחושות שלכם החוצה ולבטא אותן במילים. אחת הדרכים הטובות ביותר שעומדות לרשותכם כעת היא להקים בלוג משלכם, או אתר אינטרנט אם תרצו, ובו תחלקו את כל הידע והניסיון שלכם, מה שיעזור לכם לבטא את עצמכם מצד אחד, וגם יגרום לכם להרגיש קצת יותר טוב בידיעה שחוכמתכם תעזור אולי לאדם אחר שנמצא במצב דומה. דרך טובה לטפל גם בעצמנו, לא?

היומן הדיגיטלי שלכם

כדי לבנות אתר ולנהל בלוג אתם לא צריכים לעבוד קשה מדי. בתחילת הדרך מומלץ לבחור בשירות אחסון אתרים ולחפש במנועי החיפוש best wordpress hosting. עם דומיין ושירות אחסון מצוין יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור פלטפורמה מתאימה שתעניק לכם מערכת ניהול תוכן פשוטה, ולהתחיל לכתוב. כעת תוכלו להוציא את כל שעל לבכם, להעלות פוסטים אישיים ולכתוב מדם לבכם. מי יודע, אולי הידע הרב שלכם יעזור לכם לעזור גם לאחרים, מה שבהחלט ישפר את מצב הרוח ואת התחושה האישית שלכם. בדרך הזו אתם עוד עשויים לגלות שפספסתם את הייעוד שלכם בחיים, ובעצם יש לכם את היכולת להוות השראה לאחרים וללוות אותם בדרך להתגברות על הקשיים והמכשולים שלהם.


Comments are closed.