כך תשמרו על עצמכם מפני פיתויים

כך תשמרו על עצמכם מפני פיתויים

אם יש משהו שיכול לפגוע בדיאטה שלכם, או בהרגלים הבריאים שאתם מנסים לסגל לעצמכם בימים אלה, זה חוסר תכנון. אתם יוצאים ליום ארוך מחוץ לבית, יש לכם רצף של פגישות וגם בהפסקות שחשבתם שתקבלו אתם צריכים לעבוד, להגיב למיילים או לחזור ללקוחות שהתקשרו ומצפים ליחס חם. בתוך הטירוף הזה קשה לכם יותר לשמור על תפריט מאוזן, וזה לגמרי מובן. מצד שני, אם רק תתכננו מראש את הימים אלה, יהיה לכם הרבה יותר קל לשרוד אותם בלי להזמין מנת ג'אנק מהירה לארוחת צהריים או לחסל מגש פיצה שלם מיד כשתגיעו הביתה.

מכינים את התיק

כשהיינו קטנים ההורים שלנו דאגו להכין לנו תיק אוכל לבית הספר, וזה בהחלט עזר לנו להימנע מקניות מיותרות של חטיפים, בטח כשלא היה לנו דמי כיס (או אישור לחצות את הכביש לעבר הקיוסק). היום, כשאנחנו גדולים, אנחנו עושים את זה עבור הילדים שלנו אבל שוכחים שגם אנחנו עדיין זקוקים לזה. במיוחד בימים ארוכים. אם את חוששת שמא התיק שלך פשוט לא יכול את החטיפים הבריאים, את הפירות או את הכריך שתכיני מראש, זה הזמן לקנות תיק חדש, וישנם לא מעט תיקי גב מעור שיהפכו את המשימה לפשוטה הרבה יותר. באותה הזדמנות גם תתחדשי בפריט מעוצב ומרשים, וזה פלוס חשוב. אם אתה ממש לא רוצה לקחת תיקים לעבודה או לפגישה העסקית, צידנית קטנה ברכב תעשה את העבודה, אתה רק צריך לקחת איתך פרי טרי, ירקות חתוכים, כריך עשיר או חטיף אנרגיה שיעזור לך לשרוד עד הפגישה של 12.

שגרה טובה

ביום שבו אתם יוצאים למרתון פגישות, נסו לקום בכל זאת חצי שעה מוקדם יותר ולנצל את הזמן לפעילות גופנית. קודם כל, זה ייתן לכם המון אנרגיות ליום העמוס שבדרך. שנית, וחשוב לא פחות, כשאנחנו דואגים לעצמנו ובוודאי כשאנחנו עוסקים בפעילות גופנית ושורפים כמה קלוריות, אנחנו מודעים טוב יותר למה שאנחנו אוכלים באותו היום. לכן, אם תפתחו את הבוקר עם סיבוב ריצה קצר או עם כמה תרגילים בבית (סרטונים רבים ביוטיוב ידריכו אתכם עם תרגילי פילאטיס ואירובי), תגלו שיש לכם אנרגיות אחרות, מרץ, והרבה יותר מודעות לתזונה שלכם. תופתעו לגלות באיזו קלות גם היום הזה יעבור בלי שתשתוקקו למנת צ'יפס עתירת שומן או לבאגט עם שניצל שמנוני במיוחד.


Comments are closed.