יום הולדת בריא לילד – זה אפשרי

יום הולדת בריא לילד – זה אפשרי

הזאטוט עומד לחגוג יום הולדת, וזה יום מרגש עבורך לא פחות מאשר עבורו. את רוצה להפיק עבורו אירוע בלתי נשכח, שינצח את האירוע של השנה שעברה (אבל לא את האירוע של השנה הבאה), אבל את בדילמה קשה. מסיבות ימי הולדת מלווים לעיתים רבות בעוגות, חטיפים ושלל מאכלים לא מאוד בריאים, בלשון המעטה. לילד שלך מגיע טוב יותר, ואת רוצה להציע לו ולחבריו חגיגה קצת יותר בריאה. הבשורה הטובה שאת יכולה בהחלט לעשות זאת, ואפילו די בקלות.

אין טוב ממראה עיניים

ילדים, בדיוק כמו מבוגרים, נמשכים לאוכל על בסיס המראה שלו. לכן, אם את רוצה לשכנע את הילדים לאכול פירות וירקות במהלך יום ההולדת – במקום חטיפים מלוחים ועתירי נתרן ושומן – את פשוט צריכה להפוך אותם למסקרנים יותר. אחת השיטות הנפוצות יותר כיום מוכרת כרכבת הירקות. כדי לבנות רכבת צבעונית כזו כל שאת צריכה לעשות הוא לחצות פלפלים צבעוניים לחצי, לרוקן אותם, למלא אותם ברצועות של מלפפון, עגבניות שרי וכל ירק אחר שעולה בדעתך, ולפזר בתחתית כמה זיתים שידמו את מראה הגלגלים של הרכבת. התוצאה יוצאת צבעונית ומלהיבה כל כך, שהילדים לא יוכלו להתאפק.

מיתוג אישי

אנחנו מכירים את השיטה הזו מעולם הפרסום, אבל היא בהחלט יכולה לעבוד גם במסיבת יום ההולדת בגן: שם לכל בקבוק. קחי מהגננת את רשימת הילדים בגן והכיני מראש בקבוקי מים שעליהם יודבקו שמותיהם בעיצוב ייחודי ומדליק. באופן דומה ניתן להכין שקיות הפתעה קצת יותר בריאות, גם כן במיתוג אישי.

הפעלות שיגרמו להם לזוז

ותרי על הצגה, סרט או משחק שכולל מסך וג'ויסטיק, ונסי לשלב אטרקציות לילדים שיגרמו להם לזוז, להתרוצץ  ולשחק. מעבר לעובדה שהם יוציאו הרבה אנרגיה, הם גם ייהנו הרבה יותר, יבלו זמן איכותי יחד ויצאו מהאירוע הזה הרבה יותר מגובשים. אם הדירה הקטנה שלך לא מאפשרת פעילות מהסוג הזה תוכלי לבחון לוקיישנים אחרים. אז נכון, לימון אירועים הוא אולם גדול ויוקרתי מדי ליום ההולדת של הנסיך, אבל השכרת המתנ"ס השכונתי או השאלת הגינה של השכנים לכמה שעות טובות יעשו את העבודה לא פחות. זכרי שהמטרה שלך בסופו של יום היא להפיק עבור הילד אירוע באמת מיוחד, אבל מבלי להשתולל יתר על המידה – ובעיקר מבלי להעמיס על הילדים מאכלים לא בריאים שפוגעים בבריאותם בסופו של דבר. אם תעשי את זה נכון, תכבשי את ליבם ללא ספק.


Comments are closed.