השפעת איכות החיים על הבריאות שלנו

השפעת איכות החיים על הבריאות שלנו

אנשים רבים מעידים לא פעם שהם סובלים ממיגרנות, כאבי בטן, עייפות כרונית ואף קשיי נשימה או סימפטומים אחרים שאין בהם כדי להעיד על מחלה מסכנת חיים, אבל כן כדי להשפיע על איכות החיים שלנו. הבעיה הגדולה יותר היא שבמקרים רבים אנחנו נוטים להאמין שאם רק נרגיש קצת יותר טוב נוכל להיות מרוכזים יותר במטרות האישיות, לכבוש יעדים ולהיות מאושרים יותר. מצד שני, יכול להיות שהתשובה הנכונה היא דווקא זו ההפוכה. כלומר, יכול להיות שאיכות החיים והדרך שבה אנחנו מתנהלים בשגרה היא שמשפיעה על הבריאות שלנו ומובילה לכאבי הראש ולעייפות?

המקום שבו אתם חיים

אחד הגורמים העיקריים שמשפיעים על איכות החיים שלנו ועל התחושה האישית (שמובילים גם לתחושה הפיזית הטובה יותר או פחות) הוא המקום שבו אנחנו שוהים. אם כן, השקיעו את הזמן בעיצוב המשרד שלכם ובהפיכת הדירה המתוקה שלכם לפינה שנעים לשהות בה. הכנסת ריהוט חמים ומזמין יותר, שילוב פריטים מסוגננים של Sillas Vintage ובחירה נכונה של צבעים ודגמים תעזור לכם ליצור אווירה שתעודד אתכם לעבוד נכון יותר, להתמקד טוב יותר ולהגיע לתוצאות שאתם רוצים להגיע אליהן. ככל שתשקיעו את הזמן ואת האנרגיות שלכם בפינה האינטימית שלכם כך תגלו שאתם נהנים יותר מכל רגע שבו אתם במשרד או בבית, וגם העבודה תהיה פרודוקטיבית יותר. כך תוכלו גם לעצור לנוח מפעם לפעם, ואפילו השינה שלכם תהיה טובה יותר.

האנשים שסביבכם

לצד הסביבה הפיזית שלכם חשוב שתשקיעו את האנרגיות גם בסביבה האנושית, ובעיקר בכל אותם אנשים שאתם אוהבים יותר מכל. החברים הטובים שלכם, הילדים וכמובן בן או בת הזוג, אלה הם האנשים שיודעים איך לשמח אתכם, איך להרגיע ואיך להרים. הם מכירים אתכם ברגעים העצובים וגם בשמחים, יודעים לחבק וגם להקשיב ולייעץ. אם כן, תנו להם את תשומת הלב, פנו לעצמכם ערב בשבוע כדי להיפגש עם החברים, והשקיעו את הזמן בדייט זוגי גם אם אתם יחד תקופה ארוכה. התחילו גם לתכנן את החיים המשותפים שלכם יחד, את המטרות שאליהן תחתרו יחד, ואת המסע שאליו תצאו. בחנו טבעות יהלומים מרהיבות, בחרו את הטבעת המושלמת והציעו נישואין, חפשו יחד דירה מפנקת ששניכם תאהבו והתחילו להגשים חלומות. זה האושר, והוא שם גם בתהליך – ולא רק בתוצאה הסופית.


Comments are closed.