הקשר בין המראה שלך לבין בריאותך

הקשר בין המראה שלך לבין בריאותך

המושג "נפש בריאה בגוף בריא" הוא לא מושג חדש, והאמת היא, שהוא גם חשוב מאוד. נשים רבות משקיעות אנרגיות בדיאטות דלות שומן, קלוריות ופחמימות, ועובדות קשה כדי לרדת במשקל מהר ככל האפשר למרות שכל אנשי המקצוע יספרו להן שדיאטה היא למעשה אורח חיים, ורק בדרך נכונה ואיטית אפשר יהיה לרדת במשקל ולשמור עליו לאורך זמן. מצד שני, נשים שמתמודדות עם משקל עודף ומרגישות פחות אטרקטיביות, גם אם בעיני הסביבה שלהן הן עדיין יפהפיות. ההשפעה על התחושה האישית ועל הביטחון היא ככל הנראה גורם שמשפיע על מתח ולחץ, ולא ממש תורם לבריאות.

התחושה האישית שלך

אם כן, באופן קצת חריג, נודה ונאמר שירידה במשקל, גם אם היא מתבצעת בדרך מהירה שנחשבה לקלה יותר – יכולה לתרום באופן ניכר לבריאותה הנפשית של האישה, לביטחון שלה ובסופו של דבר גם לבריאותה הפיזית. מעבר לעובדה שדיאטות מהירות ופעולות אחרות שנועדו לסייע לירידה מזורזת במשקל הן לא באמת דרכים קלות, התוצאה הסופית היא ירידה במשקל, שמעודדת את האישה לשמור על התוצאה לאורך זמן ובינתיים מעוררת בה תחושת גאווה, ביטחון ועוצמה. אם את יודעת שהמראה החדש שלך יעזור לך להרגיש טוב יותר, אין סיבה שתחכי ולו רגע אחד נוסף. גם הבחירה במהלכים נוספים שיקלו עלייך לאורך הדרך, כמו המסת שומן שנמצאה כדרך יעילה לקדם ירידה במשקל וחיטוב – היא בחירה שתעזור לך מאוד בדרך להשגת המטרה.

 

פנים צעירות יותר

בנוסף לשאיפות לרדת במשקל, נשים רבות גם רוצות לשמור על עורן הצעיר והחלק לאורך זמן, גם אם החליפו קידומת מספר פעמים לאורך חייהן. מתיחת פנים היא אחת הדרכים הטובות לעשות זאת, על אף שגם הדרך הזו זוכה לביקורות מסיבות לא ברורות. גם כאן חשוב להדגיש שהתחושה האישית של האישה היא אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר המשפיעים על רמות החרדה, המתח והדיכאון שאיתן היא מתמודדת. אין סיבה שתסתובבי בעולם בתחושה שמשהו חסר, בוודאי כשיש לא מעט פתרונות יצירתיים להתמודד עם הקושי, עם הבעיה או עם האתגר. התייעצות עם רופא מקצועי ואיכותי תעזור לך לקבל החלטה טובה ולעשות את המהלך הנכון מבחינתך, זה שיגרום לך להביא בגאווה בראי ולצאת מהבית בתחושה שאת האישה היפה והמיוחדת ביותר. אף אחת לא תוכל לעמוד מולך במצב כזה!


Comments are closed.