הפריטים שיכניסו אתכם לכושר

הפריטים שיכניסו אתכם לכושר

הרצון להיכנס לכושר, לרדת במשקל או לחטב את הגוף הוא נפלא, אבל אם נהיה כנים, הוא לא תמיד מספיק כדי לדרבן אותנו לפעול. פעמים רבות אנחנו מוצאים את עצמנו חדורי מוטיבציה, עם מנוי חדש לחדר הכושר ונעלי ספורט שרכשנו לרגל המאורע, אבל בתוך זמן קצר גם כרטיס המנוי מעלה עובש, והנעליים מבלות בארון הרבה יותר משהן מבלות מחוץ לבית, אם בכלל. אם אתם מחפשים דרכים חדשות להלהיב אתכם, להמריץ וגם להכניס אתכם לכושר, יש כמה דרכים טובות לעשות זאת.

הורידו אפליקציה מתאימה

בעידן הדיגיטלי שבו אנחנו חיים יש לא מעט אפליקציות שיכולות לעזור לנו להיכנס לקצב. אם אתם מעדיפים צעידות ארוכות תוכלו להציב לעצמכם יעדים ומטרות שידרבנו אתכם. אם אתם שואפים לרוץ חצי מרתון ישנן אפליקציות שיבנו עבורכם תכנית אימונים הדרגתית שתאפשר לכם לעקוב אחר ההתקדמות שלכם, ולדעת שאתם בדרך הנכונה. מי שמעדיף דווקא פילאטיס או יוגה ימצא שיש גם לכך לא מעט אפליקציות מתאימות עם מדריכים שיכוונו אתכם ויסבירו לכם איך עושים את זה נכון.

אמצו כלב

יש לא מעט חיות מחמד שינעימו את זמנכם בבית, אבל רק בעלי הכלבים מקבלים תמריץ אמיתי לצאת יותר החוצה. הכלב שלכם זקוק לשלושה טיולים ביום, גם כדי להזיז את הגוף וגם כדי לעשות את צרכיו (אלא אם אתם מרשים לו לעשות בבית). בחרו חנות חיות באזור מגוריכם, אמצו כלב ודאגו להצטייד ברצועה ושקיות לאיסוף צרכים – וצאו לדרך. כך תוכלו לשכנע את עצמכם שאתם לא מטיילים כדי לעשות ספורט ולשרוף קלוריות, אלא פשוט כי הכלב שלכם צריך את זה. לא אכפת לנו מה התירוץ שלכם, כל עוד תתחילו לזוז.

אופניים

נתחיל בהבהרה. אופניים חשמליים הם אידאליים לתושבי העיר הגדולה שרוצים להגיע לעבודה בקלות או לחסוך את חיפושי החניה. עם זאת, הם לא יעזרו לכם להיכנס לכושר, ואף יהפכו אתכם לפדלאות עוד יותר. אם היום אתם נאלצים לחנות במרחק כמה רחובות מהבית ולצעוד מדי בוקר וערב עד לרכב ובחזרה, אופניים חשמליים יגרמו לכם לצעוד הרבה פחות שכן החניה הטובה ביותר היא ממש מחוץ לדלת. כדי שתוכלו לשפר את הכושר ואולי גם לשרוף קלוריה או שתיים אתם צריכים אופניים קלאסיים, מאלה שמחייבים אתכם לפדל, להתאמץ וגם להזיע. תהיו בטוחים שבתוך זמן קצר תהיה אתלטיים יותר, ואולי אפילו חטובים.


Comments are closed.