דיאטה לקראת החתונה

דיאטה לקראת החתונה

נתחיל בגילוי נאות. אנחנו מאמינים שאת מושלמת בדיוק כפי שאת, וגם בן זוגך בוודאי יסכים איתנו, שהרי את הטבעת היפהפייה הוא קנה לך, ולא לגרסה הפוטנציאלית שלך שכוללת חמישה או עשרה קילוגרמים פחות. יחד עם זאת, אנחנו גם מבינים היטב כמה חשוב לנשים רבות להוריד ממשקלן לקראת החתונה, שכן שחור זה מרזה אבל זה בהחלט לא צבע אידאלי לכלות, ולכן גייסנו עבורך כמה טיפים שיעזרו לך להגיע אל היום הגדול בדיוק כמו שאת רוצה.

לפני הכל – היי ריאלית

רגע לאחר ההצעה ולאחר שסיימת להודיע לחברות ולמשפחה שיש טבעת ומועד לאירוע הגדול יימסר בקרוב, את מתכננת לעצמך לוח זמנים שבו תשלבי גם סידורים לחתונה וגם אימוני כושר, גם סבב אולמות אירועים במרכז וגם ריצת בוקר. החלטה נפלאה, ללא ספק, אבל האם היא ריאלית? כלות רבות מתכננות להספיק הכל ומאמינות שהן יכולות להגיע אל יום החתונה בלי שעות שינה אבל עם גזרה חטובה ואירוע מדוקדק, הן רק שוכחות לדאוג לעצמן בתהליך הזה, ומגיעות אל הרגע המאושר בחייהן כשהן מותשות. עצרי, נסי להיות ריאלית, קבעי יעדים הגיוניים ואל תנסי להוריד 10 קילוגרמים אם יש לפנייך חודש אחד בלבד. גם תהליכים של ירידה במשקל וחיטוב צריכים להיות מפוקחים ומסודרים בעיקר למען בריאותך.

תזונה נכונה במקום הרעבה

אם הזמן דחוק ואת צריכה להוריד מספר קילוגרמים בתוך חודש או חודשיים בלבד, האינסטינקט שלך (כמו של כלות רבות) הוא שאפשר לצמצם משמעותית את הכמויות – ולרזות. מעבר לעובדה שכך תפגעי שוב בבריאותך, סביר להניח שגופך יתנגד להרעבה הזו ויביא לתוצאה הפוכה מזו שאליה את שואפת. בין הפגישה עם המעצבת על הזמנות לחתונה ובין הפגישה עם התקליטן על הפלייליסט של האירוע קבעי גם פגישה עם תזונאית שתציע לך תפריט בריא ונכון שיספק לך את כל אבות המזון ויתרום לתהליך הירידה שלך במשקל ולמטרות שאליהן את שואפת. יש דיאטות מהירות ויש דרכים להגיע אל משקל היעד מוקדם יותר מהרגיל, אבל גם בתוכן כדאי להתנהל בזהירות, ואם אפשר – בליווי מקצועי של דיאטנית.


Comments are closed.